SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
1 Aralık 2020

İmar Planı 2.Kez Askıya Çıktı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İmar Planı 2.Kez Askıya Çıktı

Gündem - 1 Aralık 2020 17:16

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ‘İskenderun 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planı 2.kez askıya çıkmıştır’ dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eski evlendirme dairesinde askıya çıkan imar planı ile ilgili imar müdürü Bülent Atik’ten bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“İskenderun Kent Merkezini içeren 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planına askı süreci içerisinde yapılan itirazların değerlendirilmesi sonucunda İskenderun Belediye Meclisimiz ile HBB Meclisince onaylanan söz konusu İskenderun Kent Merkezi ve yakın çevresine yönelik 3250 hektar büyüklüğündeki 1/1000 ölçekli revizyon imar planının değişen kısımları için Belediye Binamızın yanındaki eski evlendirme dairesinde 27.11.2020 tarihinde başlamak ve 28.12.2020 tarihinde bitirilmek üzere 30 gün süre ile 2.kez askıya çıkarılmıştır. Değerli halkımızın bilgisine sunulur.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.