SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
10 Kasım 2020

Atatürk ve Hatay

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Atatürk ve Hatay

Gündem - 10 Kasım 2020 11:39

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) içinde bulunduğumuz pandemi sürecini göz önünde bulundurarak 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinliklerini çevrimiçi olarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı’nın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününe özel Atatürk’ün sevdiği eserleri seslendirecek olmasıyla birlikte, İSTE Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu Akademik Danışmanı, Öğr. Gör. Dr. Yahya Yılmaz tarafından da “Atatürk ve Hatay” konulu bir çevrimiçi söyleşi gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ve “10 Kasım Salı günü saat 15.00’da çevrimiçi olacak olan söyleşinin İSTE resmi sosyal medya hesaplarından ve htts://youtube.com/IsteEduTr adresinden takip edilebileceğini” belirten İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci; “gönül isterdi ki hem konservatuvarımızın etkinliğini hem de Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Dr. Yahya Yılmaz beyefendinin söyleşisini yüz yüze takip edelim ancak şu an için Covid-19 salgını dolayısıyla bu mümkün değil. İnşallah kısa zaman içinde bu zorlukları hep birlikte aşacağız” dedi. 

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.