SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
6 Kasım 2020

İskenderun’da Maske, Mesafe ve Hijyen Denetimi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da Maske, Mesafe ve Hijyen Denetimi

Gündem - 6 Kasım 2020 16:56

İskenderun’da, İçişleri Bakanlığının denetim genelgesi çerçevesinde İskenderun Kaymakamlığı başkanlığında korona virüs denetimi yapıldı.

İçişleri Bakanlığının denetim genelgesi çerçevesinde İskenderun’da yoğun olan caddeler, iş yerleri, semt pazarı, otogar, dolmuş durakları ve ara sokaklarda işletmelerde tedbirlere uyulup uyulmadığının kontrol edildiği denetimlere İskenderun Kaymakamlığı başkanlığında İskenderun ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve müdürlük personelleri, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın ve personelleri ile genel kolluk birimleri katıldı.

Genelge çerçevesinde alınan kararların uygulanıp uygulanmadığı yapılan bu denetimlerle esnaflara ve vatandaşlara salgınla mücadelede en etkili kurallar olan maske, mesafe, temizlik konularında hatırlatmalarda bulunuldu.

Yapılan bu denetimlerde vatandaşların maske, mesafe ve temizlik kurallarına karşı bir duyarlılık oluşturulduğu belirtildi. Denetimler, maske, mesafe ve hijyen ile işyerlerinde belirlenen kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulunulması ile sona erdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.