SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
5 Kasım 2020

Sedat Uysal’dan Rektör Depçi’ye Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Sedat Uysal’dan Rektör Depçi’ye Ziyaret

Gündem - 5 Kasım 2020 15:51

Noksel Çelik Boru Sanayi A.Ş fabrika Müdürü Sedat Uysal, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektör’ü Prof.Dr.Tolga Depçi’yi makamında ziyaret etti.

Noksel Çelik Boru Sanayi A.Ş fabrika Müdürü Sedat Uysal ve beraberinde ki heyet, İSTE Rektörü Depçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Üniversite ve sanayi işbirliği konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

İskenderun’un tanıtımında önemli rol oynayan İSTE Üniversitesinin, sanayi işbirliği konusunda neler yapabileceği ve ne gibi katkıda bulunacağına dair istişare de bulunan Noksel Çelik Boru Sanayi A.Ş fabrika Müdürü Sedat Uysal, Rektör Depçi’ye yeni görevinde başarılar diledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.