SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
4 Kasım 2020

Altın Adamlardan Emniyet Müdürü Güneş’e Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Altın Adamlardan Emniyet Müdürü Güneş’e Ziyaret

Gündem - 4 Kasım 2020 16:26

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve yönetim kurulu, geçtiğimiz hafta İskenderun’da yaşanan terör saldırısından dolayı İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e ziyarette bulundu.

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in terör saldırısında büyük bir kahramanlık örneği sergilediğini belirten Başkan Uğur Fırat, şahsı ve yönetimi adına emniyet teşkilatına şükranlarını ifade ederek, “Allah devletimize zarar ziyan vermesin” diye konuştu.

Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ise, İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret daha sonra sohbet ortamında devam etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.