SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Kasım 2020

MHP’den Kan Bağışı Seferberliğine Alkış

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
MHP’den Kan Bağışı Seferberliğine Alkış

Gündem - 3 Kasım 2020 16:56

MHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve MHP Arsuz teşkilat yöneticisi Hasan Büyük’ün, Kızılay Haftası dolayısıyla geleneksel olarak düzenlediği kan bağışı yoğun ilgi gördü.

Her yıl Karaağaç Semt Pazarı’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen ve bu yıl 3.’sü gerçekleşen kan bağışına, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, geçmiş dönem belediye başkanlarından Mete Aslan, MHP İl Başkanı Murat Adal, MHP İskenderun ilçe başkanı Turan Bozkurt, Hatay Barosu İskenderun temsilcisi Av. Sevinç Çakıcı, Hatay Kızılay Başkanı Kudret Özbakış, Arsuz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yıldırım, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürekoğlu, Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, STK temsilcileri, Kızılay yetkilileri ve çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Kan bağışı kadar dayanışmanın önemini de ortaya koyan etkinlikte, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türk Kızılayı’nın kuruluşunu kutladı, emeği geçenlere teşekkür etti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, kan bağışı kampanyasında emeği geçenlere teşekkür ederken, “Kan vermek hayat kurtarır” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.