SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Kasım 2020

Bölgedeki Ekonomik Gelişmeler Ele Alındı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Bölgedeki Ekonomik Gelişmeler Ele Alındı

EkonomiGündem - 3 Kasım 2020 13:37

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş adamları Derneği (ATSİAD)’ne nezaket ziyaretinde bulundular.

Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren tüccar, sanayici ve İş insanlarını bir çatı altında toplamayı amaçlayan ATSİAD’ın Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yılmaz yer alıyor.

ATSİAD Yönetimi İTSO Yönetimini nezaketle karşılarken, toplantıda, bölgemizde yaşanan son ekonomik gelişmeler ele alındı.

‘Birlikten Doğan Güç’ sloganıyla yola çıkan bölge iş adamlarının bir araya gelerek kurduğu Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş adamları Derneği, belirlediği hedeflere emin adımlarla ilerliyor.

ATSİAD A.Ş.’nin Kurulduğu günden bu yana bölgede etkin bir Sivil Toplum Kuruluşu olmayı hedeflediğini belirten Dernek Başkanı Yusuf Yılmaz;

“Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş adamları Derneği üyesi iş insanlarımızla güç birliği oluşturarak kurduğumuz derneğimizde bugüne kadar önemli projeler gerçekleştirdik. Son yıllarda özellikle pandemi süreci ve en son bölgemizde yaşanan orman yangınları ve bu yangınlarda birçok fabrikaların ve iş yerlerinin hasar görmesi bölgemiz ekonomisini etkilese de el birliği ile önümüzdeki süreçte bu sıkıntıların aşılacağına inanıyoruz. Zaten bölgemizi ilgilendiren birçok projelerde İTSO yönetimi ile birlikte hareket ediyoruz. Amacımız istihdam sağladığımız bölgemize daha çok hizmet ederek ekonomik yönden kalkınmayı hedefliyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulunarak ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Bölgemizin güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarından olan ATSİAD’ın yönetimine hayırlı olsun diyoruz. Bölgemizin güçlü sanayicileri ve iş insanlarını çatısında bulunduruyorsunuz.  Burada hepimizin ortak amacı bölgemize değer katacak projelerde el birliği ile hareket etmektir.  Odamız Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda ATSİAD’ın Başkanı Yusuf Yılmaz ve yönetimine başarılar diliyoruz. Son yıllarda bölgemizde gerek pandemi süreci gerek Orman yangınlarında birçok iş yerlerimizin önemli ölçüde maddi zarara uğramaları hepimizi derinden üzmüştür. İTSO olarak sanayicilerimizi ve üyelerimizi gezerek ilk günden itibaren yanlarında olduk. Temennimizz bu zorlu süreci kenetlenerek el birliği ile aşmaktır” şeklinde konuştu.

Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş adamları Derneği (ATSİAD)’ın ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üyesi Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, İTSO Meclis Başkan Yardımcısı ve ATSİAD Yönetim Kurulu üyesi Tuncay Paşaoğlu da yer aldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.