SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
29 Ekim 2020

LİYA MARİN’DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
LİYA MARİN’DE CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Gündem - 29 Ekim 2020 19:18

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97. Yıl Dönümü münasebetiyle Cumhuriyet Bayramı yurdumuzun dört bir yanında vatandaşlar ve kurum, kuruluşlar tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. 
Bu kapsamda İskenderun’da yapımı hızla devam eden modern ve kapsamlı yeni yaşam merkezi LİYA MARİN projesinin çalışanları, 29 Ekim Cumhuriyet bayramını büyük bir coşkuyla kutladılar. LİYA MARİN Yöneticilerinin desteğiyle düzenlenen kutlama töreninde inşaatın tüm çalışanları ellerinde bayraklar ve balonlarla hep birlikte marşlar okuyarak coşkuyla bayramı kutladılar. 
Kutlama öncesi Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerin manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal marşını okuyan emekçiler, milli marşları coşkuyla seslendirdiler ve ellerindeki ay yıldızlı kırmızı balonları havaya uçurdular.  Coşku ve heyecanın yaşandığı Kutlamanın ardından tüm emekçilere yönetim tarafından yemek ikramı yapıldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.