SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
26 Ekim 2020

Özel Bireylere Sevgi Dolu Masmavi Tur

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Özel Bireylere Sevgi Dolu Masmavi Tur

Gündem - 26 Ekim 2020 11:24

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlemiş olduğu sosyal ve kültürel çalışmalar kapsamında Engelsiz Atölye kursiyerleri için tekne turu düzenledi.

Körfezde tekne turunda eğlenen bir tanesi görme engelli olmak üzere yaklaşık 35 özel birey Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederken, teknede ‘Sevgi her engeli aşar’ sloganı yankılandı.

Başkan Tosyalı, teknede tüm özel bireyler, öğretmen ve velilerle yakından ilgilendi.

Tekne turunun başında duygularını aktaran Belediye Başkanı Tosyalı, sevginin yenemeyeceği engel yoktur sözünden yola çıkarak, özel eğitime ihtiyacı olan bireylerle ilgili tüm sorumluluklarını yerine getirmek gayretinde olduklarını söyledi.

Teknede yapılan müzik yayınıyla birlikte keyifli vakit geçiren özel bireyler, şarkılara eşlik ettiler, çiftetelli oynadılar.

Özel bireylerden biri kaptan köşkünde dümenin başına geçerken, Başkan Tosyalı da O’na eşlik edince keyifli diyaloglar yaşandı.

Özel bireyler, öğretmen ve veliler, Başkan Tosyalı’ya gezi için teşekkür ettiler.

Başkan Tosyalı, engelli kardeşlerimiz ne zaman isterlerse her zaman tekne gezisi başta olmak üzere her türlü aktivite için hazır olduklarını söyledi.

Unutulmaz bir gün yaşayan özel bireylere tekne gezintisi sırasında ikramda bulunulurken, gezinin sonunda Başkan Tosyalı tarafından oyuncaklar dağıtıldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.