SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
26 Ekim 2020

HGC Başkanı Temizyürek AGF Başkanı ‘Yeni’yi Ziyaret Etti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
HGC Başkanı Temizyürek AGF Başkanı ‘Yeni’yi Ziyaret Etti

Gündem - 26 Ekim 2020 17:05

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek, Akdeniz Bölgesi’nde bağlı bulunduğu Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı Mevlüt Yeni’yi Antalya’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Antalya’ya giden HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, burada bağlı bulunduğu AGF Genel Başkanı Mevlüt Yeni’yi çalışma ofisinde ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette gazetecilik mesleğinin daha iyi şartlarda yapılabilmesi için gerekli çalışmalar ele alınırken, devam eden pandemi süreci nedeniyle sorunlara yönelik nasıl bir süreç izleneceği ele alındı.

Gerçekleştirilen istişarelerin ardından Hataylı gazetecilere selamlarını ileten AGF Genel Başkanı Mevlüt Yeni, “Hatay bizim için Akdeniz Bölgesi’nin önemli illerinden biridir. Burada meslektaşlarımızın basın ahlak kuralları içerisinde görevlerini en iyi şekilde yaptıklarına inanıyorum ve aynı zamanda yakından takip ediyorum. Maalesef pandemi sürecinin devam etmesi sorunların da birikmesine sebep oluyor. İnşallah pandemi sürecinin bitmesiyle birlikte gerek gazetecilik mesleği ile ilgili, gerekse meslektaşlarımızın sorunlarıyla ilgili çözüm arayışları içerisinde olacağız. Pandemi süreci sonrasında Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu olarak Hatay’ı ziyaret ederek meslektaşlarımızı bir araya toplayıp geniş bir toplantı yapmayı düşünüyoruz. Bizleri ziyaret eden federasyonumuzun üyesi olan HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’e teşekkür ediyor, onun nezdinde tüm HGC üyesi meslektaşlarıma selam ve sevgilerimi gönderiyorum.” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.