SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
22 Ekim 2020

Mehmet Arslan, Okul Aile Birliği Başkanı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Mehmet Arslan, Okul Aile Birliği Başkanı

EğitimGündem - 22 Ekim 2020 17:18

İskenderun’ un sevilen kanaat önderlerinden Mehmet Arslan İskenderun İlkokulunun aile birliği başkanı oldu. Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleşen genel kurulda gerçekleşen seçimde Mehmet Arslan öğrenci velilerinin oybirliğiyle, Okul Aile Birliği başkanlığına seçildi.

Mehmet Arslan yaptığı açıklamada; “Eğitim öğretim faaliyetlerinin en önemli amacı ülkemizin geleceği olan çocukları iyi birer insan ve iyi birer vatandaş olarak yetiştirmektir. Çocukların eğitiminde okul, aile, çevre ve eğitim sistemi gibi faktörler etkili olmaktadır. Okul idaresi, aile ve öğrenci işbirliğini geliştirerek iletişimi güçlendirmek ve bunları daha dinamik hale getirmek amacı ile okul aile birlikleri oluşturulmaktadır. İşleyen çalışan özveri gösteren, dürüst bir okul aile birliği oluşturmak okullardaki eğitimin başarılı olmasında en önemli aşamalardan birisidir. Sevgili öğrencilerimizin velilerinin bizlere onay verip, bizleri takdir edip bu kutsal görevi bizlere vermiş olmalarından dolayı çok mutluyuz. Okul, öğrenci, veli iş birliğini en güzel şekilde sağlayacağız, hiç bir fedakârlıktan ve emekten kaçınmayacağız” dedi.

İskenderun İlkokulu Müdürü Fikret Türkgöz ve okul yöneticileri ile velilerin huzurunda gerçekleşen genel kurul toplantısında divan başkanlığını müdür yardımcısı Sevim Ateş yaptı. Genel kurula katılan tüm velilerin oylarını alarak oy birliğiyle Okul aile birliği başkanı seçilen Mehmet Arslan toplantı sonunda tebrikleri kabul etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.