SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
21 Ekim 2020

‘Basın Milletin Ortak Sesidir’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Basın Milletin Ortak Sesidir’

Gündem - 21 Ekim 2020 14:45

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla İskenderun gazetecileriyle bir araya geldi. Ev sahipliğini Başkan Tosyalı’nın yaptığı toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun’da bulunan gazeteciler cemiyet başkanları, Belediye Başkanı yardımcıları ve gazeteciler katıldı.

3’nolu Sosyal Tesiste gazetecilere kısa bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderun’da güçlü bir basın olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi;  “Basın dünyada oldukça önemli bir kurumdur. Bu nedenle bölgemizde emek harcayan mücadele eden ve hakikatleri tarafsız şekilde yazan gazetecilerimizin her daim destekliyor ve onların yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum”

İskenderun’daki basından memnuniyetini dile getiren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise, “İskenderun’un basın konusundaki zenginliği oldukça fazla bizleri bugün bir araya getiren Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Ben İskenderun Kaymakamı olarak basından son derece memnunum. Çünkü gerçekten bilerek ve gerçekleri araştırarak çalışma yapıyorlar. Özellikle koronavirüs nedeniyle halkı bilinçlendirme konusunda son derece bizlere destek oldular” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaklaşan Cumhuriyet Bayramı nedeniyle gazetecilere Türk bayraklı tişört hediye ederek toplu bir fotoğraf çekinildi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.