SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Eylül 2020

Erzin Burnaz Plajı Ziyaretçilerini Bekliyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Erzin Burnaz Plajı Ziyaretçilerini Bekliyor

Gündem - 28 Eylül 2020 13:49

Hatay Valiliği, Erzin Kaymakamlığı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ve Erzin Belediyesi tarafından çalışmaları tamamlanan Burnaz Plajı törenle açıldı. İşletmeciliğini Erzin Belediyesi’nin yaptığı tesisin açılışına Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci,  Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Burnaz Sahili’nin Erzin’de yetişen her insanın çocukluğunun geçtiğini belirterek, 6 km. uzunluğundaki sahilin Türkiye’nin ve bölgenin en önemli kumsallarından biri olduğunu, bu tesisle başta ilçe halkı olmak üzere çevre il ve ilçelerinin de güzel bir tesise kavuştuğunu söyledi.

Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci de, projenin toplam ihale bedelinin 1 milyon 203 TL olduğunu vurgulayarak “Bu kapsamda DOĞAKA tarafından 700 bin TL, Erzin Belediyemiz 233 bin TL, Hatay Valiliğimizden de 270 bin TL destek verilmiştir” diyerek, bölgeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesilerek Erzin Burnaz Plajı Tesisleri hizmete girdikten sonra, katılımcılar yenilenen yüzüyle plajı gezdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.