SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
24 Eylül 2020

İskenderun’a Nefes Aldıracak Projeler

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’a Nefes Aldıracak Projeler

Gündem - 24 Eylül 2020 15:03

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte sosyal tesisler ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu.

İskenderunlulara nefes alabilecekleri yeni alanlar oluşturmak için çalışmalarının sürdüğünü anlatan Başkan Tosyalı,  çalışmalarına katkı sunan Milletvekili Özel’e teşekkür etti.

Durmadan yorulmadan çalışmalara devam edeceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Sağolsun vekilimiz Ankara’da bizlerinde her zaman destekçisi. Amacımız; vatandaşlarımızın kullanacağı kalıcı çalışmalar yapmak. Kıymetli hemşerilerimiz hizmetin en güzeli hak ediyor. Bizler de bu doğrultuda ve bu anlayış ile şehrimizi her yönden daha ileriye götürmek için yoğun bir gayret ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.