SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
4 Eylül 2020

Yeniçeri ve Kocabaş Ailelerinin Mutlu Günü

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Yeniçeri ve Kocabaş Ailelerinin Mutlu Günü

Gündem - 4 Eylül 2020 15:37

Vergi Dairesinin gazeteci kökenli memuru Bahri Yeniçeri güzel kızı Eda’nın, Kocabaş ailesinin yakışıklı oğlu Onur Cem ile hayatını birleştirdiği bu mutlu gününü dostları ve sevenleriyle birlikte yaşadı.

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Öğretim görevlisi olan Eda Yeniçeri ile Samsun Çarşamba’da Fizyoterapist Onur Cem Kocabaş çiftinin Arsuz Karaağaç Mahallesi Begonvilla Kır Düğün tesislerinde düzenlenen nikah töreni yoğun ilgi gördü.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Vergi Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürü Yafes Doğur, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakkı Levent Yılmaz’ın yanı sıra gazeteci dostları ve tanınmış birçok simanın da katıldığı nikah merasiminde gelinin babası Bahri Yeniçeri konuklarla tek tek ilgilendi. 

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’nın nikahını kıydığı Eda-Onur Cem Kocabaş çiftinin nikah şahitliğini de AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Dr. Atilla Ersoy ve eşi Sibel Ersoy yaptı. 

Nikah şahitleri ile konukların şahitliğinde gerçekleşen nikahın ardından İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı genç çifti kutladı.

Yeniçeri ve Kocabaş ailesi, yakınları ile kalabalık konuk topluluğunun pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen nikah töreninde şahitlerden Milletvekili Özel de genç çifti kutladı ve ömür boyu mutluluklar dileğiyle evlilik cüzdanını gelin Eda Yeniçeri Kocabaş’a teslim etti.

Eda-Onur Cem Kocabaş çiftinin düğünleri ise 12 Eylül 2020 tarihinde Samsun Çarşamba’da İlkay Deren 2 Düğün salonunda yapılacak.

Bizlerde Mega Medya Gurubu olarak, Yeniçeri ve Kocabaş Ailesini kutlar genç çiftler Eda-Onur Cem’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.