SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Eylül 2020

İskenderun’da ‘Engeller’ Aşılıyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da ‘Engeller’ Aşılıyor

Gündem - 3 Eylül 2020 14:09

Göreve geldiği günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine büyük özen gösteren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, altı engelli vatandaşın akülü araç isteğini yerine getirerek, hayata daha sıkı tutunmalarına vesile oldu.

İskenderun Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen törenle Nazife Baz, Sergen Tuncer, Muhammet Beşir, Emine Altınbıçak, Osman Temel ve Senem Sığar’a akülü araçlarını teslim eden Başkan Tosyalı, dayanışma ve paylaşmayla engelleri ortadan kaldıran örnek girişimiyle takdir topladı.

Vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını ve çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “Bizler göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine ayrı bir önem gösterdik. Her sağlıklı bireyin, bir engelli adayı olduğu bilinciyle, bu kardeşlerimizi hiçbir zaman engelli olarak görmedik. Taleplerine de her zaman yanıt verdik ve vermeye de devam edeceğiz. İskenderun Belediyesi olarak, bu kardeşlerimizin bizden akülü araç isteklerini karşılamak istedik. Bundan sonra da talep gelirse onları da en kısa sürede karşılayıp, ihtiyaç sahiplerine teslim edeceğiz. Onların mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Gücümüz nispetinde de her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Akülü araçlarına kavuşan 6 engelli vatandaş ise, mutluluklarını tarif etmekte zorlandıklarını belirterek, “Allah başkanımızdan razı olsun” diyerek, Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.