SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
2 Eylül 2020

HBB’nin Başarılı Ekibi Tam Kadro Sahada

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
HBB’nin Başarılı Ekibi Tam Kadro Sahada

Gündem - 2 Eylül 2020 14:57

Hatay Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanlarında yürüttüğü altyapı ve üstyapı hizmetlerinin yanı sıra eğitim kurumlarından gelen taleplere de ivedilikle cevap veriyor.

Özellikle eğitim kurumlardan gelen taleplere hassasiyetle eğilen HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri saha betonu, boyama, çevre duvarı ve cephe boyama çalışması gerçekleştirdi.

HBB Genel Sekreter yardımcısı Taygun Cantürk, HBB İşletme ve İştirakler Daire Başkanı ve 3.Bölge Zabıta Şube Müdürü Mehmet Utku Kaplan, Bölge koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, ekip olarak İskenderun ve Arsuz’da ki okullarda çevre düzenlemesi ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Mahalle muhtarları, okul idarecileri ile birlikte saha çalışması yapan HBB yetkilileri, Başkan Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda okullardan gelen taleplere cevap vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Mahalle muhtarları ve okul idarecileri yapılan çalışmalardan ötürü Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.