SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
31 Ağustos 2020

Belen MHP Görev Dağılımı Yaptı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Belen MHP Görev Dağılımı Yaptı

Gündem - 31 Ağustos 2020 15:19

Milliyetçi Hareket Partisi Belen 13. Olağan Kongresi’nde, ilçe başkanlığına devam eden Seyfullah Gürbüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilçe teşkilat binasında bir araya gelerek, görev dağılımı öncesi Kuran-ı Kerim okuttu.

İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştiren Belen MHP’de görev dağılımı ise şu şekilde oldu.

İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, Başkan Yardımcıları İbrahim Şenalan, Namık Hallı, Tamer Bozkurt, Bülent Çokbilgi, İlçe Sekreteri Feramuz Kılıç, Disiplin Kurulu Başkanı İbrahim Şenalan, Sosyal Yardımlaşma Fatih Şener, Basın ve Medya Birim Başkanı Ekrem Doğan, Muhasip Mustafa Yüksel, Mahalle Teşkilat Sorumlusu Bülent Çokbilgi’den oluştu.

Toplantı sonrası kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi. “Görev dağılımımızı yaparak yeni çalışma dönemimizi başlatmış bulunuyoruz. Öncelikle teşkilatımıza, Belen’imize ve Hatay’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Rabbime şükürler olsun ki ikinci dönemimde de MHP için canla başla çalışacağım. Bizler ülkücü hareketin neferleri olarak tek gayemiz aldığımız meşaleyi bir sonraki hedefe başarıyla ulaştırmak. Rabbim ilçemize güzel hizmetleri yapmamıza inşallah vesile olur. Şimdiden şahsım ve yönetimim adına söz vermek istiyorum. Belen Milliyetçi Hareket Partisiyle şaha kalkacak.” İfadelerini kullandı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.