SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
19 Ağustos 2020

Yeni Projeler için İstişare

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Yeni Projeler için İstişare

Gündem - 19 Ağustos 2020 13:58

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven ve İTSO Başkanı Levent Yılmaz ile makamında bir araya geldi.

Başkan Fatih Tosyalı, belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler paylaşarak, kente yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Fatih Tosyalı, “İlçemize katkı anlamında her milletvekilimiz bizim için elinden geleni yapıyor. Sayın vekillerimize hizmetlerimize destekleri için hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette, İskenderun’a yapılan ve yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Milletvekili Abdulkadir Özel, Başkan Fatih Tosyalı’nın çalışmalarını beğeniyle takip ettiğini belirterek, İskenderun için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.