SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Ağustos 2020

Meslektaş Dostlarından Mega Ailesine Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Meslektaş Dostlarından Mega Ailesine Ziyaret

Gündem - 18 Ağustos 2020 18:13

www.iskenderun.org haber portalı Genel Koordinatörü Ufuk Aktuğ ve Gazeteci Cuma Keseroğlu, Mega Medya Grubuna nezaket ziyaretinde bulundu.

Aktuğ, www.iskenderun.org haber portalı olarak bölgenin nabzını tutmaya devam ettiklerini belirterek, “Basın camiamızda yoğunluğun birçok noktada olduğu dönemlerde hem bir araya gelmek ve hem de sohbet etmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdik. Hoş bir sohbet oldu. Mega Medya ailesinin, basın ahlak ve ilkelerinden asla ödün vermeden yayın hayatını sürdüren hem Mega Radyo, Mega Haber Gazetesi ve haber portallarındaki çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Geçmiş ve gündeme dair ortak mesleki anıların ve iz bırakmış meslektaşların da anıldığı sohbet ve istişare ortamında gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı, “Her alanda olduğu gibi meslektaşların birlik, beraberlik ruhuyla dayanışma ve dostluklarını önemsiyoruz. Mesleğe ve gündeme ilişkin yararlı, keyifli fikir alışverişinde bulunduk. Doğru, tarafsız, basın ahlak ve ilkelerinden ödün vermeden, emekleriyle yayın hayatını sürdüren bu iki değerli meslektaşımız, dostlarımız Ufuk Aktuğ ve Cuma Keseroğlu’nun ziyareti bizleri mutlu etmiştir. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.  www.iskenderun.org haber portalı ailesine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.