SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Ağustos 2020

Hoş Geldin Can Bartu Bebek!

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Hoş Geldin Can Bartu Bebek!

Gündem - 18 Ağustos 2020 18:00

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği üyesi, fanatik Fenerbahçe taraftarı Şenol Kılıç Palmiye Hastanesinde dünyaya gelen bebeğine, sarı lacivert kıyafetler giydirerek dernek başkanı Mustafa Düzen ile birlikte Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Can Bartu’nun ismini verdi.

Minik Can Bartu ve ailesini, eşi Şükran Hanım ile birlikte ziyaret eden İskenderun Fenerbahçeliler Derneği başkanı Mustafa Düzen “Ülkemize ve Fenerbahçe’ye uğurlar getirmesini dilerim, Can Bartu’ya inşallah kirve olacağım” dedi.

Bizler de hayırlı uğurlu olsun temennilerimizle minik Can Bartu bebeğe hoş geldin diyoruz. Allah Analı, babalı büyütmeyi nasip etsin, sağlıklı uzun ömür dileriz.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.