SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
7 Ağustos 2020

‘Maske, Sosyal Mesafe ve Hijyen Kurallarına Uyalım’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Maske, Sosyal Mesafe ve Hijyen Kurallarına Uyalım’

Gündem - 7 Ağustos 2020 15:32

‘Koronavirüs Denetimleri’ başlıklı genelge kapsamında tüm ülkede olduğu gibi İskenderun genelinde de titiz bir denetim çalışması gerçekleştiriliyor.

Çarşı merkezi başta olmak üzere ilçenin işlek cadde ve sokaklarındaki işyerlerini denetleyen Başkan Fatih Tosyalı, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı noktasında incelemeler bulundu. 

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, denetimler sırasında kurallara uyan işletmelere teşekkür ederken, özellikle maske konusunda esnafı uyarılarda bulunarak korona virüse karşı alınan önlemlere uyulması gerektiğini hatırlattı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İçişleri Bakanlığımızın ve Hatay Valiliğimizin talimatları doğrultusunda Tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de hepimizin sağlığı noktasında sahadayız. Şuana kadar yapılan en geniş kapsamlı ve yoğun denetimi gerçekleştiriyoruz. Lütfen, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyalım” dedi.

Öte yandan Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini aralıksız sürdürürken farklı noktalarda korona virüs tedbirleri kapsamında maske uygulaması yaptı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.