SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
4 Ağustos 2020

Başkan Tosyalı Bayramda da Mesaideydi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Tosyalı Bayramda da Mesaideydi

Gündem - 4 Ağustos 2020 16:31

Mahalle mahalle gezerek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kurban Bayramı tatilinde de sahadaydı.

Başkan Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Denizciler Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kekeç ile birlikte Denizciler bölgesinde yapılması planlanan sosyal alanların yerlerinde incelemelerde bulundu.

Tek amaçlarının bölge halkına hizmet etmek olduğunu belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bizler vatandaşımızın daha güzel, refah ve mutlu bir ilçede yaşaması için çalışıyoruz. Mahallelerimizin sıkıntılarını biliyor, yaşanan sorunları ortadan kaldıracak projeler üretiyoruz. Vekilimiz ve muhtarımız ile bir araya gelerek bölgede yapılması planlanan projeleri yerlerinde inceledik. Fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu çerçevede muhtarlarımızın görüşleri ve düşünceleri bizler için çok önemli.Önemli olan faydalı ve verimli hizmetler yapabilmek .Çalışmalarımızı ortak akıl çerçevesinde sürdürmeye devam edeceğiz.Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.