SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
28 Temmuz 2020

HGC Yönetiminden Başkan Savaş’a Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
HGC Yönetiminden Başkan Savaş’a Ziyaret

Gündem - 28 Temmuz 2020 16:56

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, pandemi süresince basın mensuplarına yönelik gerçekleştirdiği gıda yardımlarından dolayı Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve beraberinde bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye’yi etkisi altına alan pandemi süresince basın mensuplarına gerçekleştirdiği gıda yardımlarından dolayı HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim Kurulu Üyeleri ayrıca 53 yıl sonra Süper Lig’e şampiyon olarak çıkma başarısı gösteren Hatayspor’un başarısında emeği geçen HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı tebrik ederek, Başkan Savaş’ın şampiyonluk kupası önünde çekilmiş olan bir tabloyu da hediye ettiler.

Ziyarette kısa bir açıklama gerçekleştiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, “Türkiye’yi etkisi altına alan pandemi süresince basın mensuplarımıza yapmış olduğunuz gıda yardımları dolayısıyla teşekkür ediyorum. Ayrıca Hatayspor’umuzun 53 yıl sonra Süper Lig’e çıkması basın mensuplarını sevindirdiği gibi futbolseverleri ve vatandaşlarımızı da daha da çok sevindirdi. Bu başarıda gece gündüz demeden takıma sahip çıkarak yaptığınız emekler inkar edilemez. Neredeyse 3’üncü lige düşme potasından takımı alarak, son 3 yılda memleketimize 2 şampiyonluk yaşattınız. Hatayspor’umuzun şampiyon olmasında başta şahsınız olmak üzere, emeği geçen futbolcularımızı, teknik heyeti, kulüp başkanı ve yöneticilerini tebrik ediyor, Süper Lig’de başarılarınızın devamını diliyor, bizleri makamınızda kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

HGC Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Basın, demokrasinin olmazsa olmaz ilkelerinden biridir. Doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik yapan basın mensuplarımız mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden vatandaşlara haber ulaştırmak için çaba göstermektedir. Elimizden geldiğinde basın mensuplarımıza destek olmaya çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Hataysporumuz 53 yıl sonra ilk defa şampiyon olarak Süper Lig’e çıkma başarısı gösterdi. Bu başarı tüm Hatay’ımızın başarısıdır. Yalnızca Antakya, Defne, Dörtyol değil, 15 İlçemizin başarısıdır. Yayladağı’ndan Erzin’e, Samandağ’dan Reyhanlı’ya tüm ilçelerimizle birlikte önümüzdeki yıl Hataysporumuzun daha fazla başarılı olmasını istiyorsak takımımızı her alanda desteklememiz lazım. Bu konuda sizlerin öncülüğünde tüm Hatay halkını Hatayspor’umuza daha fazla destek olmaya ve sahip çıkmaya davet ediyorum. Ayrıca şahsıma ait olan bu anlamlı tablo için HGC Başkanı Abdullah Temizyürek nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, basın mensuplarına yönelik gerçekleştirdiği gıda yardımı nedeniyle HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür plaketi verirken, Hatayspor’un şampiyon olarak Süper Lig’e çıkma başarısı göstermesinden dolayı Başkan Savaş’ın şampiyonluk kupası önünde bulunan resminin bulunduğu tabloyu hediye ettiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.