SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
23 Temmuz 2020

Belen Tuğra Restaurant’tan Mega’ya Nezaket Ziyareti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Belen Tuğra Restaurant’tan Mega’ya Nezaket Ziyareti

Gündem - 23 Temmuz 2020 16:28

Doğa ile iç içe, özgün konsepti ile 5 Temmuz’da açılışı gerçekleştirilen Belen Tuğra Restoran Kır Lokantası işletmecilerinden Ayşegül Sağlamoğlu, Mega Medya Grubuna nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Aile ve dost ortamında samimi ve özgün konseptiyle doğa ile iç içe olan güzide mekân, kısa sürede bölgenin tercih edilen mekânları arasındaki yerini almayı başardı. Bu anlamda basın camiası dostlarının büyük desteğini gördüğünü ifade eden Ayşegül Sağlamoğlu tüm basın dostlarına teşekkür etti.

Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası’nda doğum günü, toplantı, işyeri kahvaltıları, evlilik teklifi gibi birçok organizasyonda tercih edilmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirten Ayşegül Sağlamoğlu, “Doğa manzaralı yeşilin her tonuna sahip olan işletmemize gösterilen ilgiden dolayı tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ediyorum. Bizler Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası olarak lezzetin yanı sıra güler yüz, samimiyet, kalite ve hijyeni önemsiyoruz. Samimi ortamda özgün konseptimizle müşteri memnuniyetini de sağlamaya çalışarak en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.. Tüm bölge halkımızı Restoran’ımıza bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı ise, Belen Kuş Gözlem Merkezi içerisinde yer alan Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası’nın, farklı, bol oksijenli doğal ortamı ve özgün konsepti, samimi hizmet anlayışıyla da dikkat çektiğini belirtti.

Yazıcı, “Sektördeki önemli bir boşluğu doldurdukları için girişimcileri kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun, Belen Geçidi üzerinde Hatay’a ve tüm bölgeye yepyeni bir soluk getirdiniz” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.