SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
8 Temmuz 2020

Arsuz Protokolü Esnafın Sorunlarını Dinledi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Arsuz Protokolü Esnafın Sorunlarını Dinledi

Gündem - 8 Temmuz 2020 18:38

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Belediye Başkanı Asaf Güven, Esnaf Dayanışma Derneği (ARESDER) tarafından düzenlenen İstişare toplantısında kentin esnaflarıyla bir araya geldi.

Esnaf ratafından geniş katılım ve ilgi gören toplantıya Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Belediye Başkanı Asaf Güven’in yanı sıra, Emniyet Müdürü Halil Karabacak, İlçe Jandarma Komutanı Erkan Karakaş, Başkan Yardımcıları Sami Üstün, Cevat Aydemir, İlçe Tarım Müdürü Serkan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, İlçe Sağlık Müdürü Pelin Gökpınar, Yardımlaşma Vakıf Müdürü Ayşe Sümer, Fen İşleri Müdürü Koray Mazman, Çevre Temizlik Müdürü Şerif Akçalı, Arsuz Ziraat Odası Başkanı Bünyamin Nal ile çok sayıda esnaf katıldı.

Arsuz Esnaf Dayanışma Derneği (ARESDER) başkanı Diyap Gökpınar, Pandemi sürecinden olumsuz etkilenerek mağdur olan esnafın sorunları ile ilçeye özgü trafik, otopark, çevre temizliği, peyzaj gibi konuları masaya yatırmak üzere bu toplantıyı düzenlediklerini belirtti. Sorunların Çözümü noktasında İlçe kaymakamı, Belediye başkanı ve Kurum Müdürleri ile genişletilmiş Esnaf İstişare ve Çözüm toplantısının Arsuz’a yeniden yön vereceğini ifade ederek katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Kentin lokomotifi olan Esnafların sorunlarına çözüm noktasında kurum müdürlerimizle beraber her zaman esnafın yanında yer aldıklarını Devletin sıcak yüzünü hissettirmeye her zaman devam edeceklerini ifade ederek toplantıyı organize eden ARESDER Başkanı Diyap Gökpınar ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Esnafımız ile her zaman bir araya gelmeye çalıştıklarını ilçenin yıllardır süre gelen trafik ve alt yapı gibi sorunlarının çözümü için büyükşehir belediyesi ile birlikte yoğun çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.