SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
12 Haziran 2020

ARİAD Yeni Üyeleriyle Gücüne Güç Katıyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
ARİAD Yeni Üyeleriyle Gücüne Güç Katıyor

Gündem - 12 Haziran 2020 11:18

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) pandemi sonrası normalleşme uygulamalarını değerlendirmek ve gündem maddelerini görüşmek amacıyla yeni yönetim ve denetim kurulunu toplayarak ARİAD binasında Adnan Ağır’ın başkanlığında bir araya geldi.

Başkan Ağır gerçekleşen toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada ‘pandemi sonrası normalleşmeyi, gündeme dair konuları değerlendirmeyi ve ARİAD bünyesine katılan yeni üyeleri tebrik etmek amacıyla yönetim kurulu olarak toplantı gerçekleştirdik’ dedi.

Başkan Ağır açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi;

“Derneğimizin yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte pandemi sonrası normalleşme sürecinde ilk toplantımızı yapmak üzere bir araya geldik. Pandemi sonrası normalleşme uygulamalarını değerlendirerek gündem maddelerini görüştük. ARİAD olarak pandemi sürecinin etkilerini, bu süreçte daha neler yapılması gerektiğini ve pandemi sonrası için atılması gereken adımları konuştuk. Derneğimizin Yönetim Kurulu üyeliğine yeni seçilen Keskin Kömürcülüğün, Keskin Katı Yakıt Plazanın ve Emin Keskin İnşaatın sahibi Emin Keskin’i, Akay Sigortanın sahibi Süleyman Bölücü’yü, Mira Cafe’nin sahibi Soydan Soydaş’ı, Deniz Oto Bakım Servisinin sahibi Levent Deniz’i, Denetleme Kurulu Üyemiz Fedon İnşaatın sahibi Fedai Zorlu’yu tebrik ederek yeni görevlerinde başarı dileklerimizi ilettik.

Bugüne kadar tecrübe etmediğimiz bir kriz ile karşı karşıya kaldık. Olağanüstü krizler ancak olağanüstü adımlarla ve desteklerle atlatılabilir. İlçemizin, İlimizin ve ülkemizin üretim gücünün devamlılığını korumak son derece önemli. Bu yapı bir defa bozulursa tekrar kurulması çok daha zordur. Bu nedenle özellikle hükümetin açıkladığı destek paketlerini yakından takip ediyoruz, ihtiyaçları dile getiriyoruz, üyelerimizin sesi oluyoruz. Salgın sürecinin sonrasını öngörmek için dernek olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hangi yatırımlar öne çıkacak, hangi sektörler öne çıkacak, hangileri sona erecek bunların araştırmasını yapmaya, bir rota çizmeye çalışıyoruz. Veri toplamak ve bu veriyi işlemek artık çok daha önemli. Dijitalleşmek bir zorunluluk. Bu süreçte tarımda, turizmde, ticarette doğru destekler ve doğru planlama geleceğimizi kurtarır.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.