SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
12 Mayıs 2020

Vatandaşlar İskenderun KYK’dan Memnun Ayrıldı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Vatandaşlar İskenderun KYK’dan Memnun Ayrıldı

Gündem - 12 Mayıs 2020 16:25

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanlığı Hatay İl Müdürlüğü İskenderun İbn-İ Arabi Yurdu ve Gaziye Hatun Kız Yurdu 26 Mart 2020 tarihinden bu yana Kıbrıs-Suudi Arabistan ve halen çeşitli ülkelerden gelen Türk vatandaşlarına karantina olarak ev sahipliği yapıyor.

İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinasyonu ile İskenderun KYK İbn-i Arabi Yurt Müdürü Mehmet Ali Yılmaz, Gaziye Hatun Kız Yurdu Müdürü vekili Şükran Karabay ve tüm personelleri ile bu güne kadar yaklaşık 600 vatandaşı ağırladı.

İskenderun KYK yurtlarında gözlem altına alınan misafirlerin yurtlardan mutlu bir şekilde ayrıldıklarını söyleyen İbn-i Arabi Yurt Müdürü Mehmet Ali Yılmaz, “İhtiyacı olan kişisel bakım malzemesi havlu, terlik, diş fırçası, kağıt havlu, şampuan, çay, kahve, yeme içme ve daha birçok şey devletimiz tarafından karşılanmaktadır. Konuklarımızı sürpriz doğum günleri, hatıra gülfidanı dikimi, çocuklara ikramlar, anneler günü sürprizleri gibi birçok sürprizle ağırladık. Yurtlarımızın temizlik ve dezenfekte işleri de her gün titizlikle personellerimiz tarafından yapılıyor” dedi.

Tüm personellere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel ise,  yeni tip korona virüs salgını nedeniyle İskenderun KYK İbn-i Arabi ile Gaziye Hatun Kız yurtlarında 14 günlük karantinaya alınan yaklaşık 600 vatandaşın karantina sürecini tamamlayıp memleketlerine gönderildiğini ve ayrıca Orman Bölge Müdürlüğü tarafından fidan dağıtımı yapıldığını belirtti.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden de, yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle karantina sürecinde İskenderun’daki yurtlarda misafir edilen vatandaşların, memnuniyeti noktasında özverili çalışmalar gerçekleştiren tüm personellere teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.