Milletvekilliğine Arsuz’dan ‘Gül’ Gibi Aday Adayı

Milletvekilliğine Arsuz’dan ‘Gül’ Gibi Aday Adayı

AK Parti’de Milletvekilliğine aday adaylık başvuruları arasında Arsuz’dan Gül Çetin’in de yer alması parti tabanında sevinçle karşılandı.

AK Parti Arsuz İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı ve aynı zamanda 29 yıldır İskenderun Ticaret Borsası’nda Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Gül Çetin, Arsuz Karahüseyinli Mahallesi doğumlu ve uzun yıllardır sosyal sorumluluk projelerine katkıları, halkla içiçe faaliyetleriyle dikkat çekiyor.

AK Parti Arsuz’da kadınların siyasette aktif rol almasının ve gençlerin çalışmalara katkı vermesinin önemine vurgu yaparak partinin gücüne güç katan Gül Çetin, İskenderun Ticaret Borsası’ndaki Genel Sekreter yardımcılığı görevini yürütürken edindiği dostluklarla da ön plana çıkıyor.

Başarılı bir teşkilatçı ve borsa faaliyetleriyle de bölge ekonomisinin kalbi bir kurumda dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla tanınan Gül Çetin, deprem felaketinin ilk anlarından bu yana, kendi acısını unutup bölge halkının yaralarını sarmak için ve ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında ekibiyle birlikte geceli gündüzlü çalışmaları yürüttü.

https://www.megamedya.org/2023/03/15/milletvekilligine-arsuzdan-gul-gibi-aday-adayi/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat