Vali Doğan: ‘Tedbiri Elden Bırakmayalım’

Vali Doğan: ‘Tedbiri Elden Bırakmayalım’

Hatay Valisi Rahmi Doğan, içişleri Bakanlığı kararıyla koronavirüs ile mücadele kapsamında 31 ilde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasağından Hatay’ın muaf tutulması dolayısıyla Hataylı halkına seslendi.

Yasağın Hatay’da kaldırılmasının hep birlikte salgına karşı verilen mücadelede ulaşılan başarıdan kaynaklandığını belirten Hatay Valisi Rahmi Doğan, yasağın kaldırılmasına rağmen tedbiri elden bırakmamak gerektiğine vurgu yaparak, vatandaşlardan İl Hıfzıssıhha Kurul Kararlarına uymalarını istedi.

Bu başarılı süreci Hataylıların devam ettireceğine olan inancının tam olduğunu söyleyen Vali Rahmi Doğan’ın açıklamasında; “Hataylı hemşerilerim korona virüs salgını ile mücadelede ilimizde tüm kurumlarımızla koordineli şekilde almış olduğumuz tedbirler ve sizlerin de bu tedbirlere riayet ederek verdiğiniz destekle başarılı giden süreçten dolayı şehrimizde sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılmıştır. Tedbiri elden bırakmayarak zorunlu olmadığı sürece sokağa çıkmayarak ve daha önce alınan İl Hıfzıssıhha Kurul Kararlarına uyarak ilimizde geçirdiğimiz bu başarılı süreci devam ettireceğimize yürekten inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

https://www.megamedya.org/2020/05/08/vali-dogan-tedbiri-elden-birakmayalim/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat