‘Gençlerimiz İçin En İyisini İstiyoruz!’

‘Gençlerimiz İçin En İyisini İstiyoruz!’

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in riyasetinde üniversite öğrencilerinin sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İSTE Rektörlüğü gerçekleşen toplantı kapsamında; İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nün arz-ı talebi üzerine ilgili ve yetkili kurum müdürlerimiz ile sohbet ortamında bir araya gelen Kaymakam İskender Yönden, İskenderun’da yükseköğrenim gören gençlerimizin çeşitli sosyal ihtiyacının (çamaşır yıkama, kurutma, ütüleme, berber ve kuaför v.b.) karşılanmasına yönelik istişare de bulunularak, işbirliği ve koordinasyon sağlandı.

Söz konusu toplantıya;  İSTE  Rektörü Prof. Dr. Tolga  Depci,  İlçe  Milli  Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu,  Türk   Kızılayı   İskenderun   Şubesi Başkanı   Recep  Sivri,   Halk   Eğitim   Merkezi Müdürü Bekir  Durur,  Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma   Vakfı   Müdürü   İbrahim  Yıldırım, Gençlik  Merkezi  Müdürü  Ahmet Keskin, KYK Kız  Yurdu Müdürü Fatma Birsen Bozkurt, KYK Erkek  Yurdu  Müdürü Mehmet Ali Yılmaz, KYK Gaziye  Hatun  Yurdu  Müdürü  Ayşegül Kanca, İskenderun Sahil  Mesleki  ve  Teknik Anadolu Lisesi   Müdürü  Naciye  Güneş ile İskenderun Barbaros  Mesleki  ve  Teknik  Anadolu  Lisesi Müdürü Fatma Dursun katıldı.

https://www.megamedya.org/2021/09/20/genclerimiz-icin-en-iyisini-istiyoruz/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat