SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
26 Temmuz 2022

İskenderun Basınından Kırıkhan Çıkarması

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun Basınından Kırıkhan Çıkarması

GündemSiyaset - 26 Temmuz 2022 9:45

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz İskenderun Gazeteciler cemiyeti üyelerini Kırıkhan’da ağırlayarak basın mensuplarıyla Hatay gündemini değerlendirdiler.

24 Temmuz Basından sansürün kaldırılışının yıldönümü nedeniyle Gazetecileri Kırıkhan’da ağırlayan Milletvekili ve Belediye Başkanına Ak parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve Kırıkhan’da bulunan bazı gazeteciler eşlik etti.

Gazetecileri Kırıkhan’da ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını dile getiren Ak parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, Basın dünyada tüm olup bitenleri vatandaşlara gösteren ve duyuran önemli bir güçtür, Bu işi layıkıyla yapan tüm gazetecileri kutluyorum dedi.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise Basın bayramı nedeniyle İskenderun Gazeteciler cemiyetini Kırıkhan’da ağırlayan Milletvekili Hüseyin Yayman ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a teşekkür ediyorum dedi.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Anadolu’da gazetecilik yapmanın ne kadar zor olduğunu bende çok iyi biliyorum. Burada bulunan gazetecilerimizi öncelikle kutluyorum. Doğru bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyorlar dedi.

Ak parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise Bugün İskenderun Gazeteciler cemiyetini burada ağırlamaktan son derece mutluyuz. Basında sansürün kaldırılışı nedeniyle gününüzü içten kutluyorum. dedi.

Ak parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, ilçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ile birlikte Kırıkhan ve Hassa’da gerçekleştirilen hizmetleri gazetecilere gösterdi.

Hatay için hayati öneme sahip olan Karasu tüneline gazetecilerle birlikte giden Milletvekili Yayman ve Başkan Yavuz, burada Gazetecilere çalışmalarla ilgili bilgileri aktardı.

Milletvekili Yayman, Bu tünel devletimizin büyük özverileriyle Hatay’ımıza yapılıyor. Gerçekten bu tünel beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Çünkü buradan tüm Hatay’a su verilecek çiftçimiz de topraklarını gönül rahatlığıyla sulayacak dedi.

Projenin çok büyük ve önemli olduğunu vurgulayan Milletvekili Yayman, daha sonra ise önce gölbaşı mahallesine oradan da Tahta köprü barajına giderek, Suyun olduğunu tüm gazeteciler aracılığı ile Hatay halkına gösterdi

Barajda gazetecilere açıklamada bulunan Ak parti Hatay Milletvekili Yayman, Burası Tahta köprü barajı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Barajda suyun olmadığını belirtiyor. Ama bakın burada su var ve şu anda bile tüm ovaya su bırakılıyor. Biz hizmetlerimizi günü güne takip ediyoruz. Konuşarak değil çalışarak hizmet ediyoruz dedi.

Son olarak ise Haydarlar gölüne gazetecileri götüren Yayman, çok iddialı olacak ama burasını biz keşfettik önceden burada su sadece kışın vardı, yapılan çalışmalarımızla suyun yaz kış kalmasını sağladık ve burada volkanik patlamalarla oluşan yapılar nedeniyle bölgemiz de inanılmaz güzel görüntüler oluyor dedi. Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman son olarak ise Hatay’ın her tarafından Ak partinin önemli çalışmaları var dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, taşeron işçilerin kadrolu yapılması için kanun teklifi verdi. CHP'li Şahin tarafından taşeron işçilerin kadrolu yapılması için Meclis'e sunulan kanun teklifinde en az altı ay taşeron ...
CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, kamuoyunda ‘Demir Yumruk’ olarak bilinen soruşturma kapsamında, demir çelik sektöründe paravan şirketler üzerinden sahte faturalarla kamuyu zarar uğratan firmaların, bu firmaların ilişki ağlarının araştırılması ve ...
Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz İskenderun Gazeteciler cemiyeti üyelerini Kırıkhan’da ağırlayarak basın mensuplarıyla Hatay gündemini değerlendirdiler. 24 Temmuz Basından sansürün kaldırılışının yıldönümü nedeniyle Gazetecileri Kırıkhan’da ...
Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar ve otobanlardaki fiyat güncellemelerinin, otobüs firmalarını zorladığını belirten CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, uçak biletlerine bir taban fiyat gelmesi gerektiğini ayrıca mazotta KDV indirimi yapılmaması halinde ...
AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, gündeme dair açıklamalarda bulundu.Başkan Yeşildal sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada: “Kıymetli Hatay’lılar; Büyükşehir Başkanını yalan yanlış beyanları nedeniyle canlı yayına davet ettim, cevap ...
Hakim ve Savcılar Kanunu değişiklik teklifinin TBMM’de kabul edilerek yasalaşması üzerine açıklamalarda bulunan CHP Hatay Milletvekili Av.Suzan Şahin, hâkim ve savcı yardımcılığı ile ilgili yönetmelik çıkarma yetkisinin Adalet Bakanlığı’na bırakılmasının ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.