Başkan İbrahim Gül Görevi Devraldı

Başkan İbrahim Gül Görevi Devraldı

Cumhur ittifakının Belen Belediye Başkan adayı olarak 31 Mart yerel seçimlerinde seçimi kazanan İbrahim Gül İskenderun Adliyesinde seçim kurulundan Belediye Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra belediyede düzenlenen törenle görevi devraldı.
İskenderun Adliyesi’nde seçim kurulunda Mazbatayı eline alan MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, “Bu mazbatada helal oylar var. Belen halkının alın teri, emeği var. Allah hepsinden razı olsun. Belen halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İskenderun Adliyesi’nden konvoy halinde Belen’e gelen Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü Belenliler davul zurna ile karşıladı. Kurbanların kesildiği karşılama töreninde konuşan Başkan İbrahim Gül, bu işten Belen kazançlı çıkacak diyerek Belen’e hiç bir ayrım yapmadan 5 yıl en iyi şekilde hizmet edeceklerini söyledi.
Devir teslim töreninde konuşan Belen Belediyesi eski Başkanı Adnan Vurucu, güzel hizmetler yaptıklarını ifade ederek, Belenlilerden helallik diledi. Belen halkının en iyi hizmetlere layık olduğunu söyleyen Adnan Vurucu, yeni seçilen Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e, Belen Belediyesi’nin ruhsatını ve mührünü teslim ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Cumhur ittifakının Belen belediye Başkanı seçilen İbrahim Gül, Belen Belediyesi’nde görev süresi sona eren Adnan Vurucu’dan devralarak resmen görevine başladı.
AK Parti ve MHP ilçe teşkilatı, meclis üyelerinin yanı sıra yoğun bir kalabalığın olduğu devir teslim töreninde Belen Belediye Başkanlığı görevini devralan İbrahim Gül ise, Belen’e hayırlı hizmetler yapmayı Allah bize nasip etsin diyerek başladığı konuşmasında, Belen’i kardeşlik ortamında bir bütün olarak yöneteceklerini söyledi.
Konuşmaların ardından Belen Belediye Başkanlığı makamında resmi olarak devir teslim gerçekleştirilirken, vatandaşlar Başkan Gül’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


http://www.megamedya.org/baskan-ibrahim-gul-gorevi-devraldi/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat