SON DAKİKA

Polis Haftası İskenderun’da Coşkuyla Kutlandı

Facebook'ta Paylaş
Twitter

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yıl dönümü İskenderun’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. Yıl dönümü sebebiyle Atatürk Anıt Alanında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. İskenderun Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay törende yaptığı konuşmada Türk Polis Teşkilatının eğitim seviyesi, nitelikli insan kaynakları ve teknolojik kaynakları ile tüm dünyada örnek gösterilen bir kuruluş haline geldiğini söyledi.

Tolunay konuşmasında “Türk polisi üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmiş, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, halkımızın huzuru ve güvenliği için geçmişte ve günümüzde bu kutsal görevlerin yerine getirilmesinde canını feda etmekten çekinmemiştir. İskenderun polis teşkilatı her türlü teknolojik donanım ve eğitimle vatan sevgisi ile yasal düzenlemelere uyum içerisinde halkına hizmet etme noktasında canı pahasına görev yapmaktadır. Güçlü bir Türkiye istemeyen şer odakları bugüne kadar olduğu gibi ülkemizi bölüp parçalamak ve fesat çıkarmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu şer odakları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hüsrana uğrayacaklar ülkemizin güzel insanları barış içerisinde sonsuza dek yaşayacaklardır” şeklinde konuştu.
Tören Polis lokalinde gerçekleşen etkinlik ile devam etti. Etkinliğe İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 8’nci Komando Tugay Komutanı Piyade Komando Albay Orhan Akkurt, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, emniyet mensupları ve STK temsilcileri katıldı. İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden törende 174. yıl pastasını keserken yaptığı konuşmada huzur ve güven içerisinde olan İskenderun’un daha huzurlu ve güvenli bir kent olacağını askeri ile polisi ile adalet mekanizması ile bu uğurda canla başla çalıştıklarını belirterek polis teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer videolar

İskenderun Hava Durumu
+31
°
C
H: +31°
L: +24°
İskenderun
Salı, 26 Haziran
7 Günlük Hava Tahmini
Ça Pe Cu Ct Pz Pt
+27° +27° +25° +29° +31° +33°
+21° +22° +23° +19° +19° +20°
MEGA TV CANLI
Mega Tv İskenderun
MEGA RADYO CANLI
Mega Radyo İskenderun
Haber Ara

Copyright © 2014. Tüm Hakları saklıdır. www.megamedya.org